Olimpia znów na podium
Co w trawie piszczy...
AKTUALNOŚCI

Olimpia znów na podium (z dnia 2018-04-07)

II runda Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików, która rozegrała się na biłgorajskiej pływalni w dniu 7.04.2018 zakończyła się znowu dla nas bardzo pomyślnie. Zajęliśmy 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej, a kilku zawodników stawało na podium indywidualnie. 10-latka Oliwia Grączak wywalczyła srebro na dystansie 50 m stylem motylkowym z wynikiem 0:38,30. Również srebro i to dwukrotnie zgarnął Oliwier Ponieważ- na 50 motylkowym 0:35,21 i 100 dowolnym 1:10,03. Szymon Wroński stanął na drugim miejscu podium na 200 zmiennym 2:50,19. Małgosia Waśkowicz zajęła 3 miejsce w konkurencji 100 m stylem dowolnym 1:17,21. Również sztafety zalazły się na medalowych pozycjach: drużyna mieszana w konkurencji 4 x 50 m stylem klasycznym 3 miejsce w składzie: Stefan Dragan, Pola Kędzior, Amelia Grabowska i Oliwier Ponieważ, a także sztafeta 4 x 50 dowolnym 12-latków w kategorii chłopców również 3-cia: Maciej Dudkowski, Jan Kozak, Adrian Stachyra i Szymon Wroński.